Naujienos

Konkurso "Nupiešk gražiausią žodį" nugalėtojai


  

Sausio 21 d., Lietuvos radijo ir televizijos klube buvo apdovanoti pirmą kartą Lietuvoje vykusio vaikų piešinių konkurso „Nupiešk gražiausią žodį“ nugalėtojai. Geriausiu piešiniu buvo išrinktas dešimtmečio Einiaus Bubino iš Šernupio kaimo, Kupiškio rajono, darbas „Obelis“. Berniukas laimėjo kompiuterį.

 Antrosios vietos nugalėtojui septynmečiui radviliškiečiui Mantui Neimantui už piešinį „Katė“ atiteko fotoaparatas. Trečiosios vietos nugalėtojas taip pat septynmetis Algirdas Juodkojis iš Paežerių kaimo, Vilkaviškio rajono, už piešinį „Tėtė“ namo parsivežė mobilųjį telefoną.
Be minėtų prizų vaikams taip pat buvo įteikta programinė įranga „Tildės Biuras 2009 Namams“, leidyklos „Šviesa“ įsteigtos knygos. Paskatinamuosius prizus laimėjo dar 19 vaikų. Apdovanojimų šventę vedė Lietuvos radijo laidos vedėja Bernadeta Lukošiūtė, vaikams geriau pažįstama, kaip teta Beta. Iš visos Lietuvos į Vilnių, į LRT, suvažiavusius vaikus linksmino vaikų grupė UPS, 2010-aisiais nacionalinėje vaikų „Eurovizijoje“ iškovojusi garbingą II vietą.

Pasak konkurso organizatorių, vaikai pademonstravo visą savo išmonę, rinkdamiesi piešimo techniką bei žodžius, kurie jiems gražiausi. Iš viso konkursui buvo atsiųstas net 13 431 piešinys, darbuose įamžinta daugiau nei 1,5 tūkstančio žodžių.

 

 

 


Komentarai