Naujienos

Konkursas „Mano šeimos gydytojas“


 Piešinių konkursui „Mano šeimos gydytojas“ savo darbus jau pristatė dalyviai iš Vilniaus, Druskininkų, Varėnos, Lazdijų, Ukmergės ir Šalčininkų rajono. Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) ragina ir kitų Vilniaus ir Alytaus apskričių bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių moksleivius dalyvauti konkurse ir atstovauti savo savivaldybei. Konkursas vyksta iki kovo 31 dienos. 

 
„Džiaugiamės sulaukę pirmųjų darbų. Kviečiame prisidėti ir kitose savivaldybėse gyvenančius pradinukus. Labai laukiame piešinių iš Alytaus, Elektrėnų, Širvintų, Švenčionių ir Trakų“, – ragina Vilniaus TLK direktoriaus pavaduotoja Dalia Šimelienė. 
 
Primename, kad iš kiekvienos konkurse dalyvaujančios savivaldybės specialiai sudaryta komisija išrinks po 1 nugalėtoją ir 1 visos Vilniaus TLK veiklos zonos prizininką. Konkurso nugalėtojai ir prizininkas bus apdovanojami specialiais ligonių kasų prizais. 
 
Vilniaus TLK prizininko piešinys kartu su kitų teritorinių ligonių kasų prizininkų darbais virs atviruku ir per vaikus gegužės mėnesį pasieks šeimas. Juo sveikiesiems ir sergantiesiems bus primenama, koks svarbus kiekvieno šeimos nario sveikatai yra šeimos gydytojas.
 
„Mieli pradinukų mokytojai ir tėveliai, būkite aktyvesni ir paraginkite mažuosius dalyvauti konkurse „Mano šeimos gydytojas“. Tikimės, kad, iš vaiko rankų gavus atviruką, bus išgirstas nuoširdus priminimas labiau rūpintis savo sveikata ir laiku kreiptis į savo šeimos gydytoją“, – sako D. Šimelienė.
 
Vaikų piešinių konkursas „Mano šeimos gydytojas“ yra ligonių kasų socialinės akcijos „Sveika šeima“ dalis. Ji skirta Tarptautinei šeimos dienai, kuri minima gegužės 15-ąją. Tad gražiausių darbų autoriai bus apdovanojami šventės išvakarėse – antrą gegužės savaitę.
 
Primename, kad vaikų piešinių konkurso taisyklės skelbiamos Vilniaus TLK interneto svetainėje http://www.vilniaustlk.lt/failai/apie_mus/vaiku_piesiniu_konkurso_taisykles.pdf 
 
KVIEČIAME DALYVAUTI!
 
Piešinius galima atsiųsti arba atnešti į Vilniaus TLK (Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius) arba į TLK atstovybes savivaldybėse: 
 
Alytaus poliklinika, Naujoji g. 48 (III a.), Alytus 
Druskininkų PSPC, M. K. Čiurlionio g. 82, 103 kab., Druskininkai 
Elektrėnų PSPC, Taikos g. 6A, 102 kab., Elektrėnai
Lazdijų PSPC, Kauno g. 8, 1 kab., Lazdijai
Šalčininkų PSPC, Nepriklausomybės g. 38, 202 kab., Šalčininkai 
Širvintų PSPC, P. Cvirkos g. 13, 214 kab., Širvintos
Švenčionių PSPC, Strūnaičio g. 3, 101 kab., Švenčionys
Trakų PSPC, Mindaugo g. 17, 110 kab., Trakai 
Ukmergės PSPC, Vytauto g. 105, 102 kab., Ukmergė
Varėnos PSPC, M. K. Čiurlionio g. 61, 107 kab., Varėna 
 
Kontaktai konkurso dalyviams – pradinių klasių moksleiviams, jų tėveliams ir pradinių klasių mokytojams Vilniaus TLK veiklos zonoje: 
Eglė Matikiūnaitė, tel. (8 5)  210 0056, el. p. Egle.Matikiunaite@vlk.lt 
 
 
Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija
Martyno Ambrazo (ELTA) nuotrauka.
 

Komentarai