Naujienos

„Katinėlis@Gaidelis-2”


Raganiukės teatras naująjį sezoną pradeda premjeriniu spektakliu „Katinėlis@Gaidelis-2”.

Pirmąjį rudens šeštadienį teatras startuoja su nauju spektakliu „Katinėlis@Gaidelis-2”. Šis spektaklis – visiems gerai žinomos lietuvių liaudies pasakos interpretacija. Prieš kelerius metus pagal originalią pasakos istoriją pastatytas spektaklis „Katinėlis ir Gaidelis” sulaukė didžiulio žiūrovų susidomėjimo. Teatras netgi turi žiūrovę rekordininkę, kuri šį spektaklį jau matė kelioliktą kartą.

Premjerinis spektaklis „Katinėlis@Gaidelis-2” yra ankstesnio Raganiukės teatro spektaklio „Katinėlis ir Gaidelis” tęsinys, kuriame įdomiai ir šiuolaikiškai pasakojama vaikams apie atsargų elgesį internete. Modernioje pasakoje įprastas miškas tampa miškatinkliu, kuriame tyko įvairūs kibernetiniai pavojai. Deja, ir šį kartą patiklusis Gaidelis – aktyvus interneto vartotojas - tampa grudruolės Lapės programišės auka.Gaidelį gelbėja geriausias jo draugas Katinėlis, kuris naujojoje pasakos istorijoje atsiskleidžia kaip tikras atsargaus elgesio internete žinovas. Katinėlio dėka Gaidelis išmoksta svarbiausių naudojimosi naujausiomis technologijomis pamokų – atsirinkti ir lankytis tik saugiose svetainėse, nepasitikėti nepažįstamaisiais internete.

Jeigu jau matėte pirmąjį teatro pastatymą, būtinai atvykite į teatrą pažiūrėti Jūsų pamėgtų personažų naujame amplua. Kūrybinės grupės pasirinkta aktuali šiuolaikinės visuomenės tema, sukurti modernūs pagrindinių veikėjų kostiumai ir scenografija visiems gerai žinomai pasakai suteikia naują alsavimą, atveria naujas prasmes. Raganiukės teatras šį spektaklį rekomenduoja pamatyti visai šeimai – naudingų patarimų čia išgirs ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai.
 


Komentarai