Naujienos

"Katinėlis ir gaidelis" pas Raganiukę


Visiems gerai žinoma Vinco Pietario pasakaitė apie gudruolę lapę, pokštininką vilką, išmintingąjį katinėlį ir naivuolį gaidelį vėl atgyja „Raganiukės teatro“ scenoje lyg sena gera komedija, kurią įdomu žiūrėti ir šimtąjį kartą. Tad artėjantis savaitgalis turėtų nudžiuginti ištikimus teatro lankytojus, nes visų mėgstamas spektaklis „Katinėlis ir gaidelis“ sekmadienį bus rodomas du kartus.

Nors kultūros ministerijos finansuotas spektaklis yra skirtas ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus žiūrovams, jį mėgsta tiek maži, tiek dideli teatro žiūrovai. Smagaus siužeto spektaklis, kurį nuspalvina linksmos dainelės, yra atliekamas šaunios aktorių komandos.

 Klasikiniai pasakų personažai randa kelią į kiekvieno žiūrovo širdį. Suaugusieji galės prisiminti vaikystę, kuomet jiems šią pasaką sekė jų tėvai ir seneliai. O mažieji žiūrovai sužinos, kad negalima atidarinėti durų plonabalsėms ponioms ir gauruotiems dėdėms. V. Pietario pasakos interpretacija pateikiama šiuolaikiniam vaikui suprantama kalba, o krečiamiems pokštams scenoje neliks abejingi ir suaugusieji.

 


Komentarai