Naujienos

Draugiškas šeimoms blaivus festivalis „VAROM!“


 Už mėnesio startuosiantis pirmą kartą Lietuvoje rengiamas blaivus VAROM! Vasaros Festivalis skelbia svarbią žinutę šeimoms: jos kviečiamos patirti visus festivalio malonumus draugiškoje ir saugioje aplinkoje, kurioje neliks pamirštas nė vienas šeimos narys! Vaizdingoje, Gaveikių ežero apsuptoje pusiasalio gamtoje laukia turininga trijų dienų programa su septyniomis erdvėmis, kurių viena bus skirta paties mažiausiems dalyviams. 

 „ Tėvai gali drąsiai čia atvažiuoti su mažyliais – jiems rengiame daugybę pramogų – nuo piešimų konkursų iki teatro spektaklių, nuo Afrikos būgnų grojimo pamokų iki aitvarų ir origamio dirbtuvių. Šeima ras gausybę visiems tinkančių pramogų: vandens baidarių, šokių pamokų, meno dirbtuvių, sporto žaidimų ir varžybų.  Naktimis čia skambės ne tranki muzika, o švelnūs gongų garsai bei dainos prie laužo. Kviečiame tarsi į smagų  žygį, kuriame suorganizuota programos įvairovė, gardus maistas ir draugiška atmosfera,“  sako organizatoriai,  pasirūpinę ne tik specialia kaina šeimos bilietams, bet ir tuo, jog tris vaikus iki 12 m. auginančios šeimos festivalyje galėtų apsilankyti nemokamai.

Pasak organizatorių, VAROM! Vasaros Festivalyje šeimos galės jaustis saugiai ir nematyti neigiamų pavyzdžių, mat čia nebus prekiaujama svaigalais bei kvaišalais: „Mums rūpi sveikesnė ir laimingesnė visuomenė - todėl tris dienas gamtoje truksiančiame festivalyje nebus parduodama nė lašo alkoholio. Nes jau atėjo laikas linksmintis kitaip - iš širdies, prasmingai ir nežalojant sveikatos, “– projekto sėkme įsitikinę organizatoriai,  svečiams ruošiantys įspūdingą festivalio programą:  VAROM! muzikos scenoje pasirodys gerai žinomi atlikėjai: Antis, Skylė su Aiste Smilgevičiūte, Happyendless, Kamanių šilelis, Markas Palubenka, Golden Parazyth, Vytautas V. Landsbergis ir kiti.  Meno erdvėje nuolatos vyks kūrybinės dirbtuvės, atskira scena rengiama interaktyviems užsiėmimams, mankštoms bei šokiams – nuo meditacinių iki havajietiškų, kurių žingsnelių ir subtilybių mokysimės kartu! Pašėlusiems žadamos maudynės purve, o gilesnių patyrimų ieškantiems bus skirti jogos ir meditacijos užsiėmimai bei galingųjų gongų garsų sesijos.  Paskaitas ir praktinius mokymus apie sveiką gyvenseną, darnius santykius, mitybą ves patyrę lektoriai, o už festivali teritorijos ribų į pievas žoliauti pakvies vaistažolininkas.
 
Festivalio bilietais jau prekiauja www.tiketa.lt . Šeimos bilietui taikomis nuolaidos, vaikai iki 7 m. amžiaus įleidžiami nemokamai. Gausios šeimos su vaikais iki 12 m., pateikusios dokumentus, įleidžiamos nemokamai.  Nuolaidos suteikiamos ir moksleiviams bei studentams Jokie papildomi mokesčiai – nei už palapines statymą, nei už automobilio stovėjimą – nebus taikomi.
 
Vaikų erdvės globėjas - žurnalas vaikams "Tipu Tapu".
 
Kontaktai:
El. paštas: info@varomparty.lt 
Tel.: 8604 83321 (Paulius)
Tel.: 8614 31020 (Ieva)
 
 

Komentarai