Naujienos

Animacinio filmo "Zuikio kopūstai" premjera


Kovo 16 d., trečiadienį, 16 val. Nacionalinio M.K. Čiurlionio dailės muziejaus M.Žilinsko dailės galerijoje (Nepriklausomybės a. 12, Kaune) įvyks Vladislavo Berežok debiutinio animacinio filmo „Zuikio kopūstai“ premjera. Ši istorija sukurta lietuvių liaudies pasakos motyvais. Plastilininis filmo herojus zuikis nusprendžia pats auginti kopūstus, tačiau sėklų gali gauti tik iš šv. Petro...

Filmo režisierius V. Berežok 2007 metais baigė Vilniaus dailės akademijos Audiovizualinių menų fakultetą. Jo diplominis darbas „Vandens lašas“ dalyvavo festivalyje Tindirindis, taip pat Berlyno festivalyje, kur laimėjo pirmą vietą.

2008 metais dalyvavo Tarptautinėje teatro ir kino meno parodoje.

Dar studijuodamas V. Berežok yra sukūręs nemažai animacinių filmų. Tai – „Underwater life“ („Povandeninis gyvenimas“, 2004), „Beveidžio sapnas“, kuris 2004 metais dalyvavo animacijos festivalyje Tindirindis, „Apie miestą“ (2005). Filmas „Daug Kukučių ir vienas“ 2005 metais buvo pristatytas animacijos festivalyje Tindirindis, o 2006 metais dienos šviesą išvydo „Žmogžudystė Morgo gatvėje“.

Kviečiame visus ir mažus, ir didelius kartu su filmo režisieriumi ir jo kurtais herojais maloniai praleisti laiką ir pajusti pavasarinę nuotaiką.

Renginys nemokamas.
 


Komentarai