Tiputapu blogas

 


2012-12-27 /

 Laba diena, Šaltą gruodžio 20 – osios rytą rinkosi mažieji Žiežmarių gimnazijos penktokai. Jie atsinešė savo pačių kurtus eilėraščius apie žiemą. tai buvo susikaupimo, ir ramybės metais, kai degant Advento žvakelėms, vaikai klausė vieni kitų. EIlėraštukai kiekvieno su skirtingais norais ir ir mintimis: noras gauti dovanų, pamatyti fejerverkus, išdaigų ant pusnių, šėlionių su rogutėmis. Patys vaikai išsirinko labiausia patikusį – juo tapo Miglės eilėraštis. Keletą jų siuntėme į Jūsų paštą. Tai Nida Dubosaitė, Lukas Dulkė, Miglė Kairiukštytė, Rugilė Kaminskaitė. Renginuką vedė bibliotekos savanorė Rūta Naidzinavičiūtė. Ji vaikams papasakojo apie Advento laukimą, susikaupimą ir artėjančių švenčių pasiruošimą. 

2012-12-07 /

 Jubiliejinė, 15-toji  Šiaurės šalių bibliotekų savaitė  Kaune – pati gausiausia savo renginių, dalyvių gausa. Šiaurės šalių bibliotekų savaitė - Šiaurės šalių asociacijų "Norden" federacijos projektas, kuriuo siekiama skatinti skaitymą, domėjimąsi Šiaurės šalių literatūra, propaguoti švietimo idealus Šiaurės bei Baltijos šalyse ir kaimyniniuose regionuose. 

2012-12-07 /

Apie tautiškumą, patriotiškumą, tradicijų puoselėjimą šeimose dažniausiai kalba vyresnioji karta – vaikų seneliai. O vaikams įdomu ne klausytis kalbų, o ką nors veikti kartu. 

Tuo tikslu ir buvo inicijuotas literatūrinis rytmetys „Maironio apdainuotas gamtos grožis“, skirtas Maironio 150 – osioms gimimo metinėms paminėti. Renginį organizavo Kauno lopšelio – darželio „Gandriukas“ direktorė Regina Kulbokienė ir Kauno miesto V.Kudirkos viešosios bibliotekos Eigulių padalinio, su kuriuo bendradarbiaujama penkiolika metų, vedėja Zita Sneigienė.
 
2012-11-12 /

 

Spalio 22-25 dienomis Kauno Martyno Mažvydo pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos ir mokiniai vykdė projektą "Augu sveikas". 

2012-10-19 /

 Miško šventė O, Motina Gamta, mums nesuprasti Mįslingos Tavo prigimties didybės. Mes bandom paslaptis naujas atrasti Ir stengiamės ištrūkt iš kasdienybės. Renginį organizavo ir pravedė Kauno Martyno Mažvydo pagrindinės mokyklos ketvirtų klasių mokiniai ir jų mokytojos Dalia Butvilienė bei Dalia Versekėnaitė. Renginys vyko Kleboniškio miške.