Tiputapu blogas

 


2010-12-21 /
Mielos mergaitės ir puikūs berniukai!
 

Mes – Tipu ir Tapu – esame keliautojai - smalsuoliai... Kaip žinia, mūsų vardai keistoki – TIPU ir TAPU!.. O tai reiškia, jog mums patinka nuolat keliauti, eiti, tipenti, tapsenti, žingsniuoti, krypuoti, tursenti, na, žodžiu, judėti, niekada nestovėti vietoje. Taigi vieną kartą ėmėme ir iškeliavome aplink pasaulį. Ir kur mes tik nebuvome? Gal tik Mėnulyje? O buvome daug kur - aplankėme įvairias pasaulio šalis, jodinėjome ant dramblių, lenktyniavome su žirafomis, bėgome nuo tigrų, tampėme liūtams už ūsų, šokinėjome su kengūromis, šalome su pingvinais, kaitome Sacharoje, slėpėmės nuo drakonų, šokome su Nykštukais...

2010-12-20 /
Kas yra Geras BLOGAS?

Tapu
: Kodėl mūsų pokalbiai vadinasi Blogas? Ar mes negražiai kalbame? Kažką blogo darome?
Tipu: Skaityk atidžiau – Geras Blogas.
Tapu: Tai aš – blogas, o tu – geras? Ar atvirkščiai?
2011-01-14 /

Džiugu!.. Yra toks posakis: RAŠO LYG ŠAKĖMIS ANT VANDENS!.. Žodžiu, rašai, pieši, kuri, o viskas dingsta...

2011-03-13 /

Labas „Tipu-Tapu“
Rašo Tau laišką Klaipėdos miesto rusų mokyklos mokiniai. Mes esam dar pradinukai. Mūsų dabar yra dvidešimt.
Mums labai patinka jūsų žurnalas. Mes su draugais susitarėme nupirkti šitą žurnalą. Mokytoja mums pasakė, kad galima parašyti laišką.

Ajchanas Mamedovas, 4a klasė, Klaipėdos „Gabijos“ pagrindinė mokykla

Labas „Tipu Tapu“,
Aš esu Anastasija, mano pavardė Gavrilina, man yra 10 metų. Aš einu į mokyklą, kuri vadinasi „Gabijos“ pagrindinė mokykla. Mane moko labai daug mokytojų, bet labiausiai patinka lietuvių kalbos mokytoja Žaneta Vitkienė. <....> Mano mamos vardas Karina, o tėčio - Olegas. Aš turiu šunį, kurio vardas Laska, ji yra mergaitė. O dar aš turiu papūgą, kurios vardas Kieša. Man jie labai patinka.
Mes su klase skaitėm B.Baltrušaitytės eilėraštį „Klausimai“, paskui pagal tą eilėraštį piešėm piešinius. Piešinius siunčiam tau.
Aš nusprendžiau tau parašyti laišką, nes kada aš pamačiau tavo viršelį, tu man iškart patikai. Ačiū, kad tu esi Lietuvoje, nes vaikams trūksta tokių gerų žurnalų.


Anastasija Gavrilina, 4b klasė, Klaipėdos „Gabijos“ pagrindinė mokykla

2011-03-14 /

TŪKSTANTMEČIO VAIKAI Kasdien matau Aš žaidžiančius, bėgiojančius ir augančius vaikus. Laimingi jie dabar- graži vaikystė. O kas jų laukia ateity? Kur jie gyvens? Ką veiks,ką kurs? Rytojus jų-man užburta ir stebuklinga karalystė. Kokie jie gražūs ir nepaprasti, Įdomūs, judrūs, talentingi. Begalo smalsūs ir gyvi, Visi jie Lietuvai - Tėvynei reikalingi. Ir auga tūkstantmečio Lietuvoj Nauja karta-berniukai ir mergaitės: Jie mūsų ateities šviesa ir pamaina, Vilties, svajonių ir darbų tąsa... Tad, palinkėsiu Jiems visiems Šviesoj ir meilėje gyventi! Tegu darbais ir dainomis Jie kuria sau, ir mūsų Žemei Džiaugsmo šventę.