Naujienos

"VAROM" su vaikais!


              „VAROM!“ Vasaros Festivalyje – nuo afrikietiškų būgnų iki kubietiškos salsos!

Jau šį savaitgalį po atviru dangumi šėlsiantis „VAROM!“ Vasaros Festivalis ruošia neįtikėtiną dozę – kūrybinių dirbtuvių, veiklų ir interaktyvių užsiėmimų, renginio lankytojų laukiančių nuo pat ankstyvo šeštadienio ryto. Festivalio svečiams ruošiamos šešios erdvės, kuriose visą šeštadienį ir sekmadienį nuo ryto iki vakaro vyks daugiau nei 50 skirtingų užsiėmimų, dirbtuvių, šokių ir muzikos pamokų, paskaitų ir meditacijų. „Festivalį penktadienį pradės Vakarų Afrikos būgnų uždegantys ritmai, o sekmadienį pabaigs  bendras suvienijantis kubietiškos salsos ratas. Į šį renginį susiburs įspūdinga kompanija iš menininkų, muzikantų, šokėjų, jogos mokytojų, žinomų lektorių – kiekvienas perteiks savo patirtį ir dalinsis žiniomis su kiekvienu norinčiu, “ – sako festivalio organizatoriai, suteikdami galimybę vienoje vietoje per vieną savaitgalį išbandyti tokius skirtingus užsiėmimus  kaip kontaktinę improvizaciją, japonišką meditaciją, hula šokius, emalio, aitvarų dirbtuves, pilates, kalanetikos ir taiči mankštas, jogą su gongais ir jogą dviems bei daugybę kitų. 
 
Ypatingas dėmesys festivalyje skiriamas šeimoms su mažyliais – jiems ruošiama gausybė pramogų – nuo vandens baidarių iki atskiros vaikų erdvės su mažiausiems skirtais kūrybiniais užsiėmimais ir žaidimais. Pasak organizatorių, festivalyje draudžiama vartoti alkoholį ar kitus svaigalus, todėl būtent šeimos su mažyliais čia galės jaustis saugiai ir laisvai.
 
„Be abejo, ne mažiau svarbi festivalyje gyva ir gera muzika. Turime puikią naujieną – prie puikaus Didžiosios scenos atlikėjų sąrašo prisijungia jaunimo mėgstama grupė „Proper Heat“, kurios nariai, kaip patys tvirtina, yra  gerąja prasme pakvaišę dėl džiazo, disco ir elektronikos,“ – sako renginio organizatoriai, vertinantys kokybišką muziką ir garsą. „VAROM!“ Vasaros Festivalyje tai pat koncertuos „Antis“, Aistė Smilgevičiūtė su grupe „Skylė“, „Golden Parazyth“, „Happyendless“, Markas Palubenka, Jurgis Didžiulis, Kamanių Šilelis, Andrius Kaniava ir kiti atlikėjai. Specialų koncertą mažiausiems festivalio lankytojams surengs Vytautas V.Landsbergis.
 
VAROM! vasaros festivalis – liepos 26-28 d. vos už 40 km nuo Vilniaus, Gaveikių km., prie Gaveikių ežero. Čia renkasi tie, kurie moka švęsti!
 
Daugiau informacijos www.varomparty.lt 
 

Komentarai