Naujienos

Vaiko dienos centras pas Raganiukę


„Raganiukės teatras“ šią vasarą kviečia vaikus į „Vaiko dienos centrą“.
 

Poilsis nuo mokslų ir pamokų labai smagus, bet įgūdžių lavinimas ir gebėjimų tobulinimas reikalingi nuolatos. Geriausiai ir produktyviausiai žinių vaikai semiasi žaisdami žaidimus. O jei dar draugų būryje! „Raganiukės teatre“ vasarą veiksiančiame vaikų dienos centre vaikai ne tik susiras naujų draugų, bet ir su vadovais galės dalyvauti įvairiuose meniniuose užsiėmimuose – dailės, teatro, muzikos, rankdarbių.

Nuolatinis vaikų gebėjimų tobulinimas skatina jų protinį vystymąsi, loginį mąstymą, kūrybingumą, idėjų ir minčių raišką. Užsiėmimuose vaikai patikrina ir gerina savo bendravimo įgūdžius, susiranda tikrų draugų. Diena be tėvelių prabėga nejučia, o vakare susitikus visiems labai smagu pasidalinti dienos įspūdžiais.

Kviečiame pasinaudoti galimybe padovanoti nepamirštamą vasaros nuotykį savo vaikui! Siūloma paslauga orientuota į vaikus, bet pritaikyta šiandieninei tėvų finansinei padėčiai.

„Raganiukės teatras“ jau 14 metų dirbantis vaikams, visą vasarą kvies ne tik į spektaklius, bet ir kiekvieną darbo dieną atvers paslaptingos teatro karalystės vartus mažiesiems draugams.

Daugiau informacijos apie „Vaiko dienos centrą“ rasite internete www.raganiuke.lt  arba teiraukitės telefonu 867719812 bei el. paštu raganiuke@raganiuke.lt .
 


Komentarai