Naujienos

Stalo Teatras "Su gimimo diena"


Lapkričio 5d. 12 val. Menų spaustuvės Kišeninėje salėje (Šiltadaržio g.6, Vilniuje) įvyks Stalo Teatro spektaklis-improvizacija „Gimimo diena” (P.Travers knygos „Merė Popins“ motyvais).

Stalo Teatras visus kviečia į linksmą ir nuotaikingą improvizacijų spektaklį „Gimimo diena“, švesti gintadienį kartu su Mere Popins ir neužmirštamais personažais – draugiškai riaumojančiu liūtu, šokančiais gandru ir strutiene, rimą pametusiu pingvinu. Spektaklio kūrėjai kviečia visus apsidairyti aplink ir pamatyti, kad visą laiką mus lydi stebuklai - vieni seka iš atverstų knygų, kiti iš daiktų krūvos. Tik reikia juos pastebėti ir jais patikėti. Spektaklio metu ne tik pamatysite kaip iš paprastų daiktų sukuriami personažai, kaip jie kečiasi, bet ir išgirsite įvairiausiais instrumentais gyvai atliekamą muziką.

Tiems, kas į teatrą linkę ateiti ankstėliau, spektaklio kūrėjai siūlo valandėlę praleisti kūrybinėse dirbtuvėlėse. Čia, kartu su VPU teatro edukologijos studentais, jaunieji žiūrovai drauge pieš „Gimimo dienos“ vaišes. Jei darbeliams neužteks laiko iki pasirodymo pradžios, juos vaikučiai galės pabaigti po jo ir išsinešti dalelę šiltos teatro dvasios į namus.

Daugiau informacijos ir bilietų rezervavimas: tel. 869802833,
el.p stalo.teatras@gmail.com , www.staloteatras.lt
 


Komentarai