Naujienos

„Skalvijos“ ir „Lėlės“ staigmena vaikams


 Įkvėpti artėjančių švenčių „Skalvijos“ kino centras ir „Lėlės“ teatras jau paruošė kalėdinę stagmeną vaikams. Visą gruodį mažiesiems „Lėlės‘‘ lankytojams bus atviros durys į savaitgalinius „Karlsono kino“ seansus, skirtus visai šeimai. 

„Skalvijos“ kasoje pateikę „Lėlės“ bilietą jie galės mėgautis nekomerciniu kinu vaikams – nuo tarp jų bendraamžių pamėgto veiksmo ir nuotykių filmo „Krokodilai“ iki rinktinės animacinių  filmų programos „Kalėdinis Tindirindis“. Tiesa, juos lydintiems tėveliams bilietus įsigyti reikės, bet, pasak organizatorių, kainos nesikandžios.

„Kalėdinė „Skalvijos“ ir „Lėlės“ dovana bus ne tik vertinga pramoga aikams, bet ir kino bei teatro pradžiamokslis,  – mano teatro „Lėlė“ vadovoas Juozas Marcinkevičiaus. – Vaikai galės palyginti skirtingas kino ir teatro raiškos priemones, jų formas, pasirinkti, kuri meno šaka artimesnė arba lygia greta domėtis abiejomis. Juk teatro ir kino draugystė tęsiasi nuo pat kino užuomazgų“ . 
Turiningai savaitgalius mėgstančios leisti šeimynos su mažamečiais turės platų pasirinkimą. Pirmąją dienos pusę „Lėlėje“ jie galės rinktis  – nerti į spalvingą „Aukso obelėlės, vyno šulinėlio“ pasaką,  būti užburtais „Baltų pasakų“ magijos ar dūkti „Grybų kare“.  
Popietę užsukę į „Karlsono kiną“ jie turės įrodyti esą verti būti įtrauktais į „Krokodilų“ būrį, padės perskaityti Natanieliui „Eleonoros paslaptį“‚ sugrįžti Kukiui, pliušiniam meškiui, iš šiukšlyno namo, o nepaprastai mergaitei iš „Yp!” – atsispirti nuo žemės ir kartu leistis į kelionę po margą pasaulį. Prieš pat žiemos šventes jų lauks animaciniai trumpukai iš “Kalėdinio Tindirindžio” geriausiųjų aruodo. 
„Dažnai sulaukiame tėvelių atsiliepimų po seansų, kad filmai labai įtraukė ir mažiesiems taip patiko, kad šie nesiliovė dalintis įspūdžiais ištįsą dieną, kad žaismingumu ir intriga jie nenusileidžia multipleksuose rodomiems filmams. Linkiu „Karlsono kiną“ atrasti ir kitoms šeimoms, ieškančioms prasmingų pramogų savo atžaloms“,  - šypsojos Goda Sosnovskienė, „Skalvijos“ kino centro edukacinių programų koordinatorė.
Šventinę „Karlsono kino“ bei „Lėlės“ programą rasite www.skalvija.lt bei www.teatraslele.lt 
 
Parengė
Goda Sosnovskienė,
„Skalvijos“ edukacinių programų koordinatorė
8(5) 261 05 05, edukacija@skalvija.lt
 

Komentarai