Naujienos

Sezono atidarymas Raganiukės teatre


 Prasidėjus auksaspalviam rudeniui, o mažiesiems sugrįžus į darželius ir mokyklas, Raganiukė su būriu draugų grįžta džiuginti vaikučių ir tėvelių. Šį šeštadienį, rugsėjo 6 dieną, 12 valandą ,,Raganiukės Teatras‘‘ kviečia į sezono atidarymo šventę kartu su įstabiosios ,,Miegančiosios Gražuolės‘‘ istorija.

Režisierės Ritos Urbonavičiūtės pastatytas spektaklis, pagal Šarlio Pero pasaką, mažuosius svajotojus nukels į stebuklų ir burtų pasaulį. Vaikai galės keliauti su žaviuoju princu pas piktosios raganos užkerėtą karalaitę ir kovoti su blogio jėgomis – juodaisiais burtais. Spektaklis, pilnas užburiančių dainų, spalvingų dekoracijų, bei netikėtų staigmenų, tikrai palies kiekvieno žiūrovo širdį.

O sekmadienį, rugsėjo 7  dieną, 12 valandą, mažųjų laukia pirmoji šio sezono premjera, pagal lietuvių liaudies pasaką, ,,Zuikio Vestuvės‘‘. Lietuvių ir kitų Baltijos tautų liaudies motyvais pastatytame spektaklyje vaikai ne tik susipažins su mergele kepėjėle ir užsispyrėliu Zuikiu, bet ir išgirs legendą apie pasaulio sukūrimą, išmoks skambiausių lietuvių liaudies dainų, bei susipažins su senoviniais buities rakandais. Raganiukės teatras puoselėja lietuvių liaudies tradicijas ir skatina skatina ne tik tautosaką ir tautodailę, bet ir kulinarinį paveldą, todėl spektaklio metu kviečia žiūrovus paragauti mergaitės kepėjėlės šviežiai iškeptos ruginės duonelės.
 
Atvykite į ,,Raganiukės Teatrą‘‘ ir kartu praleiskite stebuklingą savaitgalį drauge!
 

Komentarai