Naujienos

Rugsėjo 1-oji: „Užaukite didesni už Grandus!“


 Rugsėjo 1-ąją, Vilniaus „Šviesos“ pradinėje mokykloje ir Simono Stanevičiaus progimnazijoje Mokslo ir žinių dienos šventę papuošė balti balionai su užrašu „Grandas“.

S.Stanevičiaus progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ona Sabaitienė džiaugiasi, kad šie naujieji mokslo metai jiems yra ypatingi – vidurinė mokykla tapo progimnazija, todėl  ir mokytojams, ir moksleiviams reikės stengtis pateisinti šį garbingą statusą, sutelkus bendras pastangas tobulėti ir uoliai semtis žinių iš įvairiausių mokslo šaltinių. „Sveikindami vaikus su naująja mokslų metų pradžia, linkime jiems užaugti išmintingiems, tvirtiems, didesniems už „grandus“, – sako pedagogė, aiškindama baltųjų balionų misiją. – „Šie balionai – tai statomo mūsų kaimynystėje naujo gyvenamojo namo Šeškinės ir Fabijoniškių sandūroje, greta Ukmergės gatvės, dovana. Iki 2015 metų pabaigos čia iškils 11 aukštų įspūdingos architektūros daugiabutis, vardu „Grandas“. Tikime, kad čia apsigyvens daug naujų šeimų, kurių vaikai lankys mūsų mokyklą.“

 
Pasak objekto „Grandas“ statytojų, „ypatingas dėmesys skiriamas šeimoms ir mažiesiems gyventojams. Vaikučiai galės laiką leisti specialiai jiems įrengtoje modernioje žaidimų aikštelėje. Sutvarkyta aplinka: apželdinta teritorija, suoliukai, kiemo apšvietimas sukurs saugią ir jaukią poilsio aplinką.  Mums rūpi vaikų gerovė, todėl norime, kad jie jaustų namo statytojų atsakomybę, globą ir įdomiai, turiningai leistų laiką ne tik mokykloje, bet ir namuose.“
 
Vilniaus „Šviesos“ pradinės mokyklos Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Eglė Zarauskienė sako, kad „Mums mokytojams yra labai svarbu ne tik kokioje aplinkoje vaikai mokosi, bet ir kokios jų gyvenimo bei buities sąlygos, kokioje poilsio erdvėje jie leidžia savo laisvalaikį ir kokia kaimynystė juos supa. Statomo „Grando“ namo vadovų rūpestis, atsakomybė už vaikų ateitį žavi viso Fabijoniškių mikrorajono bendruomenę – objekto statytojų dėmesys vaikams ne tik švenčių proga, bet ir kasdieninės saugios, gražios aplinkos kūrimas sulaukia dėkingumo ir palankaus aplinkinių gyventojų įvertinimo.“
 
„Grandas“ – tai lyg „mažas miestelis mieste su grand galimybėmis“ – gyvenamosios ir komercinės paskirties objektas su puikiai išvystyta infrastruktūra: kaimynystėje įsikūrusios net dvi mokyklos, darželiai, prekybos ir sporto centrai. Puikus susisiekimas su miesto centru. Šeimų patogumui skirtingų poreikių butai:  ekonomiškos studijos, dviejų ir trijų kambarių butai, keturių su puse metro metro aukščio loftai nestandartiškai mąstantiems žmonėms, komercinės patalpos verslo idėjoms realizuoti. Ypatingas dėmesys skiriamas namo energetiniam efektyvumui – itin ekonomiškas patalpų apšiltinimas: centrinis kolektorinis su individualia apskaitos sistema.
 
„Įdomu tai, – primena objekto „Grandas“ statytojai, – kad visi naujojo daugiabučio naujakuriai dalyvauja loterijoje, kurios metu viena naujakurių pora laimės kelionę į Grand Canyon, Arizonos valstijoje (JAV).“
Kas žino, gal tarp laimingųjų bus Vilniaus „Šviesos“ pradinės mokyklos ar Simono Stanevičiaus progimnazijos mokytojų ar moksleivių šeima? Gal rugsėjo 1-ąją laikomas rankoje šventinis balionas su užrašu „Grandas“ atneš sėkmę – nuostabią kelionę ir jaukų gyvenimą naujame name.
 
Daugiau informacijos www.grandas.eu 
 

Komentarai