Naujienos

"Raganiukės teatro" premjera - "Batuotas katinas"


Lapkričio 5 d. 12 val. „Raganiukės teatre“ įvyks premjera - spektaklis vaikams "Batuotas katinas".
 

Jis sukurtas pagal klasikinę Šarlio Pero pasaką „Batuotas Katinas“. Spektaklyje kartu su aktoriais vaidina „Raganiukės teatro“ studijos mokiniai. Spektaklyje pagrindinis pasakos veikėjas gudrusis katinas moko vaikus, jog kiekvieną keblią gyvenimo situaciją galima išspręsti. Tereikia truputį kantrybės ir išminties, ir visi rūpesčiai būs įveikti.

 Spektaklyje pasakojama istorija apie malūnininko sūnų, vardu Laucius, kuriam mirdamas tėvas paliko katiną. Paveldėjęs iš pirmo žvilgsnio niekam vertą turtą, Laucius labai nusimena. Tačiau katinas, pasirodo, moka ne tik kalbėti, bet padeda savo šeimininkuinenuleisti rankų net ir sunkiausioje situacijoje. Visus pergudravęs ir šauniai pasukęs reikalus palankia linkme, katinas užsitarnauja Lauciaus pasitikėjimą ir tampa geriausiu jo draugu.

Nors pasaka yra visiems gerai žinoma, „Raganiukės teatro“ spektaklis įtraukia į veiksmą linksmais dialogais, skambiomis dainomis ir įdomia scenografija. Pasakoje taip pat sutiksite naujų personažų – pulką peliukų ir linksmąjį kiškelį. Temperamentingasis katinas privers nusišypsoti ir juoktis visus vaikus, o jų tėveliams primins nerūpestingą vaikystę, kai pirmuosius pasakos žodžius patys mėgino surinkti savo lūpose.


Komentarai