Naujienos

„Raganiukės teatras“ kviečia kartu švęsti Tarptautinę teatro dieną


Kovo 27-ąją, minint 49-ąją Tarptautinę teatro dieną, „Raganiukės teatras“ paruošė staigmeną savo žiūrovams - atvykę atverti paslaptingosios Teatro žaidimų skrynelės, jie turės unikalią galimybę iš arčiau susipažinti su vaidybos menu.
 

Renginyje pristatomas spektaklis–žaidimas atskleis didžiausias teatro paslaptis – vaikai savo akimis galės pamatyti kaip yra kuriamas teatras. Šventės metu į sceną vaidinti bus pakviesti vaikai. Mažieji aktoriai scenoje pasirodys su tikrais kostiumais ir teatriniu grimu! Nepasiklysti rampų šviesoje spektaklio-žaidimo dalyviams padės „Raganiukės teatro“ aktoriai, kurie vaidinimo metu meistriškai atliks suflerio vaidmenį. Žiūrovams net nekils abejonių, jog prieš keletą minučių ant scenos užkopęs mažasis žiūrovas yra tikras talentas.

Teatras ugdo ir padeda kurtis vaiko pasaulėvaizdžiui, formuoja vertybes ir nuostatas, moko atskirti gėrį nuo blogio, pamatyti grožį gyvenime ir žmonėse. Teatro dieną vaikams bus atskleistos ne tik vaidybos paslaptys, bet bus suteikta galimybė širdimi pajusti teatro kultūrą, meno gyvavimą ir bendravimo džiaugsmą.
 


Komentarai