Naujienos

Raganiukės teatras Kaune


 Spalio mėnėsį Raganiukės teatras atvyksta gastrolių į Kauną.

. Gastroles Raganiukės teatras „Romuvos“ kino teatre pradės su jau kultiniu tapusiu spektakliu „Katinėlis ir Gaidelis“. Viena teatro gerbėja šį spektaklį Vilniuje jau matė keturiolika kartų. Raganiukės teatras yra pasirengęs nuspalvinti Kauno miesto šeimų savaitgalius iki pat metų pabaigos. Spektakliuose jūs susitiksite ir su vaikų širdžių ėdiku Karlsonu, gudriuoju Batuotu katinu, šuniuku Pifu ir kitais žinomais pasakų personažais. Taip pat, gruodžio mėnesį, kartu su Raganiukės teatru kauniečiai kalėdiniame spektaklyje galės susitikti su Kalėdų Seneliu ir pažnabždėti jam į ausį didžiausius savo troškimus.

Taip pat Raganiukės teatras šį sezoną paskelbė naują šūkį - „Į teatrą su seneliais!“. Visi senjorai į spektaklį atsivedę vaikaitį ar keletą vaikaičių, spektaklį galės žiūrėti nemokamai.

Vilniaus Raganiukės teatras kuria muzikinius spektaklius vaikams ir visai šeimai. Teatras turi didžiausią spektaklių vaikams repertuarą Lietuvoje, kurį nusprendė šį rudenį pristatyti ir Kauno miesto publikai. Teatras Vilniuje veikia jau keturioliktus metus, tad jau spėjo užkariauti tėvelių ir vaikų širdis.
 


Komentarai