Naujienos

Premjera - „Indėniukas Kikas“


„Raganiukės teatras“ vasario mėnesio 19 dieną kviečia visus vilniečius ir miesto svečius atvykti į premjerą - "Indėniukas Kikas", pastatytą pagal  Čarlzo Torsono knygelę „Kikas“.

Spektaklis nukels žiūrovus į prerijas, kur gyvena svajoklis indėniukas.
Šis nuostabus spektaklis – judesio, plastikos, muzikos ir žodžio junginys, pasakojantis apie indėniuko Kiko svajonę turėti tikras plunksnas ir tapti didžiu medžiotoju. Premjeroje pasakojama, kaip indėniukas Kikas siekdamas savo tikslo nuskriaudžia kalakučiuką ir pelėdžiuką. Išbartas Kikas labai nuliūsta ir užmiega ant išvirtusio medžio. Tačiau svajonė užmigusį indėniuką ir jo bičiulius žvėrelius nukelia į paslaptingą sapnų ir nuotykių pasaulį. Šiame pasaulyje viskas tampa įmanoma. Juk taip nuostabu, kai išsipildo tavo slapčiausi troškimai!

Pasakoje pagrindinį veikėją lydi linksmieji jo draugai - Voverė, Džekas striukauodegis, Zuikienė bei gerasis bičiulis Erelis. O savo kelyje sutikęs mažąjį Lūšiuką ir piktąją mamą Lūšį, indėniukas išmoksta svarbiausių gyvenimo pamokų.

Spektaklis „Indėniukas Kikas“ paskatins vaikus ir jau svajoti pamiršusius suagusiuosius, drąsiai svajoti. Juk jeigu geriausi draugai žygiuoja šalia, tereikia truputį palūkėti ir visi troškimai išsipildys.

„Raganiukės teatre“ premjerinis spektaklis „Indėniukas Kikas“ vasario 19 d. 17 val.Bilietus galite įsigyti skambindami telefonais 867719812 ir 867097832 bei www.bilietai.lt
Daugiau informacijos www.raganiuke.lt


 


Komentarai