Naujienos

Piešinių paroda "Žiema miške"


Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų literatūros centre atidaryta Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Ia klasės mokinių piešinių parodos „Žiema miške“.

Į savopiešinių parodą atvykusius mokinius su mokytoja Lina Pečiokiene pasitiko skaityklos vedėja Jūratė Pocienė ir, kol sušils muzikos instrumentai, pakvietė apžiūrėti biblioteką. Vaikai šurmuliavo tarp lentynų, vartė knygeles, klausinėjo, kaip susirasti norimą knygą. Kai kurie džiaugėsi, kad jau seniai yra Vaikų literatūros centro skaitytojai ir suspėję perskaityti ne vieną knygą, nors jie dar tik pirmokai.
Vaikai noriai pasakojo apie savo piešinėlius, kuriuose įamžino žiemą ir labiausiai jiems žinomus miško gyventojus – lapę, briedį, kiškį, pelėdą, vilką. Visi šie žvėrys vaikams yra pažįstami ne tik iš knygų, bet ir matyti gamtoje ar zoologijos sode. Piešti žiemos vaizdus paskatino ilgas tikros žiemos laukimas, vaikai pasiilgo sniego, todėl ir nusprendė – nupiešime žiemą, gal greičiau pasnigs. Taip ir atsitiko – kartu su šia paroda sulaukėme ir sniego.
Parodos atidarymas – tai šventė, kurios vaikai nekantriai laukė ir ruošėsi, todėl bibliotekos darbuotojams ir lankytojams pateikė malonų siurprizą – deklamavo eilėraščius apie žiemą, grojo dūdelėmis ir smuiku.
Skaityklos vedėja Jūratė Pocienė padėkojo vaikams ir mokytojai už parodą ir gražią šventę, įteikė Vaikų literatūros centro padėkos raštą, padovanojo knygų skirtukų ir pakvietė užsiregistruoti į biblioteką.
 

  

Parengė VLC Skaityklos vedėja – bibliografė, Fondų organizavimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Jūratė Pocienė


Komentarai