Naujienos

Piešinių paroda "Ant ratų" tęsia kelionę po Lietuvą


Šį savaitgalį - liepos 22-23 dienomis keliaujanti vaikų piešinių paroda "Ant ratų 2011" lankysis Plungėje ir Telšiuose.

Keliaujanti vaikų piešinių paroda „Ant ratų 2011“, startavusi birželio viduryje Druskininkuose, tęsia savo kelionę. Spalvingi vaikų piešiniai kiekviename mieste papildo parodą, kurios tema – „Bičiulystė“. Ji skirta žymiam dailininkui ir kompozitoriui M.K. Čiurlioniui atminti.

Paroda jau aplankė Druskininkus ir Marijampolę, Tauragę ir Kelmę, Kėdainius ir Raseinius, Mažeikius ir N.Akmenę. Vaikų piešinių paroda „Ant ratų“ finišuos liepos 30 dieną Palangoje, aplankiusi keturiolika Lietuvos miestų.

Didžiausioje keliaujančioje po Lietuvą parodoje vaikai ne tik piešia, dainuoja, deklamuoja, žaidžia, bet ir dalyvauja konkursuose, laimi prizų, susitinka su žymiais žmonėmis. Pvz., parodą Raseiniuose aplankė poetas Juozas Nekrošius, kuris pasveikino savo žemiečius su gražia švente.

„Džiaugiamės, kad tiek gabių ir kūrybingų vaikų auga mūsų Lietuvoje. Drąsiai galime vadintis Čiurlionio kraštu, -
- sako parodos „Ant ratų 2011“ organizatoriaus VšĮ „Socialiai atsakingo verslo klubas“ direktorė Živilė Burdaitė. -
Reikia žvelgti į ateitį ir nuo vaikystės ugdyti socialiai atsakingas asmenybes, kurios būtų drąsios, nebijančios reikšti minčių ir siektų ne konkuruoti tarpusavyje, o draugauti ir kurti.“

Parodos „Ant ratų 2011“ globėja – „Maxima LT‘, rėmėjai „Lukoil Baltija“, „Busturas“, „Žaislų planeta“, Vilandra“ ir kt. Vaikų piešinių parodos informacinis partneris – žurnalas vaikams „Tipu Tapu.
 

     


Komentarai