Naujienos

Piešinių konkursas "Internete aš esu atsargus"


Gegužės 10 dieną startavęs moksleivių piešinių konkursas „Internete aš esu atsargus“ įgauna pagreitį.
Jau išrinkti 5 pirmojo etapo pirmosios savaitės nugalėtojai. Iš kiekvienos piešinių temų kategorijos išrinkta po vieną piešinį. Dar vienas darbas išrinktas iš visų temų.

Temos „Saugiai bendrauju internete“ nugalėtojas – Ovidijus Kutniauskas iš Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kvėdarnos kaimo filialo (jo piešinėlis patalpintas) Autoriaus piešinyje vaizduojama, kaip būnant draugiškiems vieni su kitais galima saugiai keliauti tiek po realų, tiek po virtualų pasaulį.

Temos „Saugausi elektroninių sukčių” nugalėtoja – Viktorija Mikulytė iš Kaišiadorių rajono viešosios bibliotekos Žaslių filialo.

Temos „Kovoju su elektroninėmis patyčiomis” nugalėtoja – Kristina Kontvainytė iš Skuodo rajono savivaldybės Gėsalų filialo bibliotekos.
 

Temos „Sakau „Ne“ internetui iki paryčių!” nugalėtoja – Vitalija Naumova iš Ukmergės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos.

Papildomas penktasis piešinys priklauso temai „Sakau „Ne“ internetui iki paryčių!”. Jo autorė – Roberta iš Pakruojo rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Bardiškių filialo.

Jau per pirmąją savaitę sulaukėme beveik 140 piešinių! Savo darbais moksleiviai įrodė, kad gali kūrybiškai dalinti atsargaus elgesio internete patarimus. 5 iš jų toliau kovos dėl teisės iliustruoti virtualią Saugaus elgesio internete enciklopediją. Be to, visi 5 komisijos atrinkti piešiniai įgauna teisę toliau kovoti dėl pagrindinio konkurso prizo – savaitės anglų kalbos stovykloje „Kelionė laiku“ „Akmenėlio“ poilsio namuose. Su pirmosios savaitės nugalėtojais netrukus susisieksime ir išsiųsime jiems žadėtąsias dovanėles.
Visi moksleiviai, kurie planuoja dalyvauti konkurse ir kovoti dėl pagrindinio prizo, turėtų dar kartą atidžiai perskaityti taisykles ir siųsti tik reikalavimus atitinkančius piešinius: .jpg formatu, ne didesnius nei 500kb dydžio, atitinkančius vieną iš nurodytų keturių temų, nurodyti privalomą dalyvio informaciją (vardą, pavardę, bibliotekos, kurioje lankosi, padalinį, e. pašto adresą, telefono numerį), pateikti trumpą komentarą apie tai, kas vaizduojama piešinyje. Tarp pirmąją savaitę gautų piešinių buvo reikalavimų neatitinkančių, jų vertinti negalėjome.

Po 5 geriausius savaitės piešinius dar bus atrinkta tris kartus kiekvieną savaitę. Sekite informaciją tinklalapyje www.bibliotekospazangai.lt/atsargusinternete

Visus konkursui pateiktus piešinius galite peržiūrėti virtualiame nuotraukų albume čia https://picasaweb.google.com/lh/myphotos

 


Komentarai