Naujienos

Pažintinės kūrybinės dirbtuvės


 Kviečiame 5 iki 8 metų vaikus į pažintines - kūrybines dirbtuves su psichologe, pasakų dirbtuvių „Permainų vėjas“ įkūrėja Viktorija Grigorjeva.

 „Kviečiu pažinti pasaulį, kuriame gyvename - nuo mūsų kiemo akmenukų iki beribės visatos. Susipažinsim su didžiausiais ir mažiausiais mūsų planetos  gyvūnais, kosmosu, planetomis ir dar daugybe nuostabių gamtos reiškinių. Susipažinimui  naudosime vaizdinę medžiagą – žiūrėsim filmus (tame tarpe ir dokumentinius), nuotraukas. Mokysimės bendrauti, drąsiai reikšti savo nuomonę,  išklausyti vienas kitą – visa tai darysime pirmojoje, teorinėje užsiėmimo dalyje.
 
Po arbatos pertraukėlės  mes fantazuosime ir tapsime tikrais kūrėjais. Savo idėjas įgyvendinsime naudodami pačias įvairiausias priemones – spalvotą smėlį, druską, ryžius, vandenį, dažus, plasteliną, molį, siūlus, popierių ir t.t. Šis užsiėmimas lavins vaikučių vaizduotę, kūrybiškumą, plės saviraiškos galimybes bei savarankiškumą.
 
Iki greito ir malonaus susitikimo! Su šilčiausiais linkėjimais,  Viktorija .„
 
 
Užsiėmimai vyks birželio mėnesį, trečiadieniais nuo 18.30 iki 19.45 val.
 
Vieta: Vaikų ugdymo ir laisvalaikio studija „Mažieji stebuklai“  www.maziejistebuklai.lt . Šimulionio g.5, Vilnius.
 
 Kaina: mėnesio – 120 Lt., vienkartinis mokestis už užsiėmimą – 35 lt. Į kainą įskaičiuotos visos medžiagos ir priemonės.
 
 
 
Dalyvių kiekis yra ribotas, tad kviečiame  skubiai registruotis . Išankstinė registracija yra būtina.
 
 
 
Registruotis galima: 
El.p.: maziejistebuklai@gmail.com
 
Tel. pasiteirauti: 242 8899,  8 698 22309

Komentarai