Naujienos

Pasakų terapijos seminaras


Pasakų kūrimo dirbtuvė „Permainų vėjas“ ir užimtumo centras „Mamų menė“ birželio mėn. 11-12 dienomis kviečia į pasakų terapijos seminarą „Spalvoti jūsų gyvenimo siužetai“.

Jame dalyvaus viešnia  iš Sank Peterburgo (Rusija) NADEŽDA OGNENKO - psichologė, pasakų terapeutė, kūno terapeutė, tanatoterapeutė, tarptautinės tanatoterapeutų asociacijos narė (ITA), asmenybės tobulėjimo grupių vedėja, knygų, metodikų ir psichologinių atvirukų autorė. Nadežda turi didesnę nei dvidešimties metų darbo su vaikais patirtį ir išleido keletą knygų, kuriose aprašo šią patirtį ir pateikia užsiėmimų su vaikais metodiką.

Seminaras vyks rusų kalba (esant būtinybei įmanomas vertimas į lietuvių kalbą).

Seminaras skirtas tiems, kam įdomus savas vidinis pasaulis ir kas norėtų pakeisti ir pagerinti savo gyvenimą. Šiame užsiėmime kiekvieno laukia unikalus jūsų gyvenimiškų istorijų derinys su spalva ir pačių sukurtomis pasakomis.
Seminaras taip pat skirtas tėvams, psichologams konsultantams, psichoterapeutams, ikimokyklinių įstaigų ir mokyklų psichologams, pedagogams, studentams psichologams, o taip pat auklėtojams ir logopedams. Seminaro metu galėsite išmokti efektyvių darbo su savo emocijomis ir jausmais būdų, su emocinėmis kitų žmonių būsenomis. Seminaras padės pozityvaus gyvenimo priėmimo vystymuisi, kūrybinių gebėjimų aktyvizacijai, energijos ir asmeninės jėgos didinimui. Autorė pasidalins darbo su vaikais ir suaugusiais patirtimi.
 

Jūs suvoksite, kokios spalvos dominuoja jūsų gyvenime: kokiai drabužių spalvai įvairiose situacijose jūs skiriate pirmenybę; kokios spalvos jus supa nuosavame bute; kokias energijas ir emocines būsenas slepia kiekviena spalva.

Jūs turėsite galimybę sukurti ir ištirti istoriją: savo meilės ir prisirišimo arba vedybinių santykių; netekties ir išsiskyrimo su mylimaisiais; vaikų ir tėvų santykių; stresinių situacijų darbe ir karjeroje; pergalių ar pralaimėjimų; žydros ar rožinės svajonės.

Jūs pamatysite, kokią istoriją jums pasisekė sukurti. Rimtą? Nuskriaustą? Liūdną? Išmintingą? Laimingą? O gal kokią kitą?

Jūs sužinosite, kaip atnaujinti savo gyvenimo spalvas; Kaip gydyti sielą ir kūną pasakų ir spalvų pagalba; Kaip pakeisti savo gyvenimo siužetus atitinkamai su tikrais sielos poreikiais, vedančius mus į vientisumą, pusiausvyrą, harmoniją, laimę.

Seminario tikslas: praktinis spalvinės pasakų terapijos metodikos, nukreiptos į emocinių vaiko ir suaugusio asmenybės charakteristikų korekciją ir harmonizaciją, įsisavinimas.

Seminaro uždaviniai: Pažintis su spalvų simboliais.Spalvos ir emocijos, spalvos ir pasakos, spalvos ir sveikatos sąryšis. Darbo etapai pagal spalvinės pasakų terapijos metodiką: spalvos pasirinkimas, pasakos kūrimas, pasakos analizė, psichologinių būsenų diagnostika, žaidimai. Spalvinės pasakų terapijos korekcinės galimybės: emocinės būsenos harmonizacija, negatyvių emocijų keitimas pozityviomis, relaksacija ir darbo su spalvomis ir pasakų personažais malonumo pojūtis, darbo su stresu, baime, nerimu, liūdesiu, agresija būdai,darbo santykio su savimi ir savęs įvertinimo būdai, pasitikėjimo savimi, drąsos ir pasiryžimo vystymas, fantazijos ir kūrybinių gebėjimų aktyvizacija.

Seminaro darbo formos: spalvotų pasakų kūrimas, relaksacija, fiziniai žaidimai ir pratimai.
 

Seminaro data ir laikas: Birželio 11d. – nuo 10 iki 19 val. Birželio 12d. – nuo 10 iki 17 val. ( 1val. pietų pertraukai)
Seminaro vieta: Užimtumo centras „Mamų menė“, Moniuškos g, 10-1, Vilnius.
Seminaro kaina: 200 lt. Sumokėjusiems visą sumą iki 2011m. gegužės 30d. – 180 lt.
Registracija į seminarą: Seminaro dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Registruotis galima elektroniniu paštu: spdirbtuves@gmail.com, viktorijag75@mail.ru. Registracija patvirtinima sumokėjus avansu 100 lt. iki 2011m. gegužės 30d.
Telefonas pasiteiravimui: 8616 23968, Viktorija
 


Komentarai