Naujienos

Pasakų dirbtuvės “Permainų vėjas” seminaras


 Pasakų dirbtuvės “Permainų vėjas” kviečia į praktinį - patyriminį seminarą « Emocijos mūsų  gyvenime: kaip netapti jų auka »

 
Seminarą ves psichologė, pasakų dirbtuvės „Permainų vėjas“ įkūrėja ir autorė Viktorija Grigorjeva. 
 
Seminaras lietuvių kalba vyks 2013 – 08 - 22
Siekiant maksimalaus dalyvių komforto bei praktinio efektyvumo, bus formuojama 10  asmenų grupė.
KVIEČIAME REGISTRUOTIS jau dabar!
 
I seminaro dalis: Dažnokai savo gyvenimo šeimininkais tampame ne mes patys, o mūsų emocijos. Emocijos jėga tokia galinga, kad  mes net nepastebime, kaip jai pasiduodame. Ką daryti? Kaip netapti savo emocijų aukomis? Išeitis - suvokti emocinio pasaulio prigimtį. Jeigu jau emocijos egzistuoja mūsų gyvenime, vadinasi, jos kažkam duotos. Tai ir bus pirmos seminaro dalies tema. 
II seminaro dalis: Įdomu, jeigu emocijoms galima būtų suteikti žmoniškąjį pavidalą, tai kaip jos atrodytų?  Jų išvaizda ir stilius būtų įvairūs kaip ir mūsų emocijų pasaulis. Siūlau pakviesti savo emocijas į pasakos pasaulį. Kai žmogus bando tiesiai pažvelgti į savo vidinį pasaulį, į savo pasąmonę, suveikia apsauginiai mechanizmai, neleidžiantys to padaryti. Todėl savęs pažinimo procesas vyksta lengviau ir jaukiau, kai į save žvelgiame pasakų veikėjų akimis ir per jų poelgius, t.y. pasakos pagalba. Būtent pasakos kūrimas apie savo emocijas ir užims antrą seminaro dalį. Mes ne tik sukūrsime pasaką, bet ir pasidarysime savo emocijų kortas.
 
Seminaro metu susipažinsite su:
- Emocinio pasaulio prigimtimi;
- Neigiamų emocijų kalba;
- Pasakų terapijos metodais;
- Pasakų kūrimo metodais;
 
Seminaro metu Jūs sukursite pasaką apie savo emocijas, pagaminsite jai knygutę su įdomiu viršeliu ir ypatingomis iliustracijomis, bei sukursite įvairių emocijų kortas. Kūrdami savo pasakas, jūs išmoksite kurti pasakas kartu su savo artimaisiais. Savo kūrybos pasaką galėsite pasekti bet kam. Savo pasakos ir sukurtų kortų dėka harmonizuosite savo emocijas bei labiau jas pažinsite.
 
Seminaras lietuvių kalba vyks: 2013 – 08 - 22  
Laikas: 18.00 - 21.00 val.
Vieta: SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA, Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės) – www.pazinimassaviraiska.lt 
 

Komentarai