Naujienos

Paroda "Ant ratų'2012" Kelmėje


 Liepos 27 dieną Kelmėje jau trečią kartą apsilankė keliaujanti vaikų piešinių paroda „Ant ratų“. Šiais metais vaikų paroda įvyko prie kultūros namų, kur mažieji Kelmės gyventojai turėjo galimybę ne tik nupiešti savo svajonių pasaulį, bet ir ant balionų nutapyti Kelmės vėliavą.

Vaikų piešiniuose matyti daug spalvų, šilumos, gėlių ir saulės. Prie kuriančių vaikų prisijungė ir jų tėveliai, vyr. auklėtoja V. Labanauskienė su auklėtiniais. Jau trečius metus dalyvaudama renginyje V. Labanauskeinė tarė sveikinimo žodį visiems susirinkusiems, o vaikams linkėjo nepamiršti dailės suteikiamo malonumo. Mažuosius menininkus pasveikinti atėjo ir Kelmės verslo ir turizmo informacijos centro direktorė V. Virbickė. Po sveikinimo kalbų visi drauge su susirinkusiais parodos lankytojais į dangų paleido tris kultūros žibintus, kad kultūra, vaikų kūryba ir meilė gimtinei šviestų ir skatintų kurti visus Kelmės miesto gyventojus bei svečius.

Vaikus pasveikino kelmiškiams gerai žimomas akardionistas Gytis Kaušius, kuris pradžiugino vaikus ir parodos svečius nuotaikingais kūriniais.

„Džiaugiamės, kad mūsų paroda sulaukia ne tik naujų jos lankytojų, bet turime nuolatinių dalyvių, kurie kasmet ateina su tėveliais. Tai mus skatina būti kitokiais ir išradingesniais, augti kartu su vaikais ir „kūrybos ratais“, - sako parodos iniciatorė, Socialiai atsakingo verslo klubo direktorė Živilė Burdaitė
Visi susirinkę vaikai buvo apdovanuoti įvairiais prizais, nuo geriamo vandens ir saldainių iki knygų, žurnalų ir vaivorykštės spalvų balionų.

Kitas parodos "Ant ratų'2012" sustojimas rugpjūčio 10 dieną Kėdainiuose.

       

 


Komentarai