Naujienos

Naujas Raganiukės teatro sezonas


 

Kai supranti, jog vasara baigiasi, už lango vis dažniau tyška lietūs ir rečiau pasirodo saulutė - nereikia nukabinti nosies! Raganiukės teatras vaikams ir jų tėveliams pristato jau XVII-ajį teatro sezoną ir kviečia į spalvingas muzikines premjeras, bei mylimus ir kiekvieną sezoną naujai atgimstančius spektaklius visai šeimai- “Batuotas katinas”, “Princesė ir Nykštukas”, “Katinėlis ir Gaidelis”, “Kalsonas, kuris gyvena ant stogo” ir kt. 
 
Pirmoji šio rudens premjera - muzikinis spektaklis “Zuikio vestuvės”. Tai pasaka apie laikus, kai žmonės ir žvėrys gyveno kaip giminės. Lietuvių ir kitų Baltijos tautų liaudies motyvais pastatytame spektaklyje vaikai ne tik susipažins su mergele kepėjėle ir užsispyrėliu Zuikiu, bet ir išgirs legendą apie pasaulio sukūrimą, išmoks skambiausių lietuvių liaudies dainų, bei susipažins su senoviniais buities rakandais. Raganiukės teatras puoselėja lietuvių liaudies tradicijas ir skatina skatina ne tik tautosaką ir tautodailę, bet ir kulinarinį paveldą, o spektaklio metu kviečia žiūrovus paragauti mergaitės kepėjėlės šviežiai iškeptos ruginės duonelės.
 
Dar viena šio sezono naujiena -  žiūrovų numylėtas, naujai atgimstantis spektaklis pagal Š.Pero pasaką- “Miegančioji gražuolė”. Spektaklis, pilnas užburiančių dainų, spalvingų dekoracijų, bei netikėtų staigmenų, tikrai palies kiekvieno žiūrovo širdį. Trečioji premjera, kurią šią vasarą išvysti jau galėjo pajūrio vaikai –  smagi ir žaisminga visiems puikiai žinomo rašytojo O.Proislerio istorija apie išdykėlę Raganiukę, kuri norėjo tapti tikra ragana- “Raganiukės stebuklai II d.” Na, o gruodžio mėn. visų žiūrovų laukia Nykštukų atpūsta, premjerinė muzikinė pasaka “Kalėdų vėjo dainelė”, kurioje apsilankys pats Kalėdų senelis! 
 
Raganiukės teatras, siekdamas vaikus supažindinti su visapusiška kultūra, be visų šių premjerų žiūrovams ruošia dar vieną staigmeną- paveikslų parodas vaikams. Jau spalio mėn.teatre galėsite pamatyti Vilniaus dailės akademijos studentų portretų parodą, kurioje įamžinti Raganiukės teatro aktorių portretai. Joje galėsite išvysti scenos riterį A.Bružą, jaunosios kartos aktorių V.Vadeiša, aktorę J.Jankunaitę ir kt. O prieš pat Kalėdas bus atidaryta dar viena paroda- “Mano meškutis”. 
Raganiukės teatras – puiki erdvė visai šeimai turiningai praleisti rudens ir žiemos popietes teatro ir muzikos apsuptyje. Vaikučiai scenoje išvys populiariausias Lietuvos ir pasaulio pasakas ir personažus, o tėveliai galės išgerti puodelį kavos teatro kavinėje, atsipūsti nuo kasdienių darbų ir smagiai leisti laiką su savo atžalomis. 
 

Komentarai