Naujienos

Lėlių gamybos kursai Užupio meno inkubatoriuje


 Tai puiki galimybė turiningai ir kūrybingai praleisti laisvalaikį bei pabuvoti viename iš pirmųjų Europoje įkurtų meno inkubatorių, kuris yra nuolatos veikiančio meninio bei socialinio integravimo centras.

Interjerinės lėlės yra gaminamos iš pirmo žvilgsnio papraščiausių dalykų – gipso, folijos, modelino ir net vielos. Neįprastas smagumas ir virpulys apima matant, kaip viela pavirsta forma, o gipsas kūnu, kaip spalvos nudažo šią pilką medžiagą ir kažkurią akimirką lėlė tarsi atgyja įgaudama savo charakterį, savitą išraišką bei nuotaiką. Tai puiki proga kiekvienam įsitraukti į kūrybinį procesą, išlaisvinti savo meniškąją prigimtį.

„Senamiesčio lėlių“ organizuojami interjerinių lėlių gamybos kursai yra ne pirmą kartą sėkmingai veikiantis edukacinis kūrybos projektas, kurio labai svarbi dalis yra profesionalūs lėlininkai. Kartu su programos dalyviais, jie ne tik dalinasi lėlių kūrimo technologijomis, bet ir praturtina dalyvių patirtį atskleidami įdomiausias lėlių istorijas, jų likimus, supažindindami su retomis knygomis apie lėlininkystę. 
 
Šiuos kursus rekomenduojame kiekvienam norinčiam atrasti naują hobį, o gal ir profesiją, nudžiuginti draugus, artimuosius nuostabiomis dovanomis. Pasisemti kūrybinės patirties siūlome ir pedagogus bei norinčius įgautas žinias panaudoti papildomam uždarbiui. Taip pat kviečiame tėvelius ir mamytes, kurie lėlę norėtų pasigaminti kartu su savo vaiku. Vaikų dalyvavimas kursuose neabejotinai praskaidrina kūrybinę atmosferą.
 
 

Komentarai