Naujienos

Knygų skaitymo konkursas


„Raganiukės teatras“ ir Vilniaus miesto bibliotekos rengia knygų skaitymo konkursą ir kviečia vaikus skaityti knygutes ir laimėti kvietimą į „Raganiukės teatro“ spektaklį sau ir draugui.

Kiekvieną mėnesį iki balandžio 31 d. „Raganiukės teatras“ apdovanoja po tris daugiausiai knygelių tą mėnesį perskaičiusius vaikučius. Mėnesio pabaigoje šauniosios bibliotekos darbuotojos iš visų užsiregistravusių išrinks tris laiminguosius, kuriems bus padovanoti kvietimai į pasirinktą spektaklį „Raganiukės teatre“.

Raginame greičiau lėkti į savo mylimą biblioteką ir pabandyti tapti laiminguoju mėnesio prizininku. Konkursą kartu su „Raganiukės teatru“ rengia šios bibliotekos: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, biblioteka „Papartis“, biblioteka „Saulutė“, Kalvarijų biblioteka, Jeruzalės biblioteka, Antakalnio biblioteka, Justiniškių biblioteka, Naujosios Vilnios biblioteka, Tomo Zano biblioteka, Karoliniškių biblioteka, Gelvonų biblioteka, Pavilnio biblioteka, Šeškinės biblioteka.

Į konkursą kviečiame registruotis el.paštu: raganiuke.bibliotekoms@gmail.com  arba kreipkitės į bibliotekos darbuotoją. Jeigu turite klausimų dėl konkurso, skambinkite telefonu 867719812 arba parašykite laišką raganiuke@raganiuke.lt .
 


Komentarai